| poilkjmnb a întrebat:

ce imi trebuie pentru a deschide un mic service-auto la tara?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Bani.

| kill0009 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai un spatiu amplasat intr-un loc cat mai aproape de strada, apoi urmeaza amenajarea. Aici ar trebui sa iti faci o lista a instrumentelor ca sa le zic asa ce iti sunt necesare sa te poti apuca de lucru. Analizezi costurile acestora si iti stabilesti un buget.
Inainte sa te apuci ar trebui sa citesti putin si despre modelul de business.
https://immstart.wordpress.com/......i-afaceri/