| Ionică a întrebat:

Ce trebuie sa faci pentru a deschide o scoala de soferi? Cum gasesti clienti?

3 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

-imparte fluturasi
-zi la cunostinte, prieteni, colegi
-da anunt la ziar
-scrie pe nett
etc

| alina_3921 a răspuns:

Politika de marketing draga ionica! publictatea pe care o vei face prin mai multe cai ( la cat de dezvoltata e mass media slava domnului) si plus de asta exista multi in ziua de azi care doresc permise auto! asa ca multa bafta.

| ciprian112 a răspuns:

In cazul in care esti intr-un oras plin de scoli de sofer, nu cred ca estepprofitabil, decat daca pui un pret mai bun...clientii vor veni.mai greu va fi la inceput, dar de asemenea daca ai instuctori buni, si masini bune.va merge treaba