| mgtow a întrebat:

Ce varianta alegeti? O pensie de rahat 200£ care se plateste incepand de la 68 de ani sau 65.000£ taxe recuperate? Banii aia raman tot pentru pensie pusi la seif apoi in alt cont de economii bag bani sa mai am pe langa cei 65.000£ cand ma retrag la 65 din munca + pensie de rahat ce o va plati guvernul roman.

4 răspunsuri:
| shu7e a răspuns:

Mult succes cu recuperarea taxelor. daca reusesti da si mie de stire. Ultiima data cand am cautat in UK nu se mai dadeau taxele inapoi dar as fi foarte bucuros sa le pot lua

| mgtow explică (pentru shu7e):

Se pot recupera. dar pierzi NI si nu mai ai voie sa vi in GB deloc doar ca turist.

| shu7e a răspuns (pentru mgtow):

Cand si daca reusesti asta poate iti amintesti sa lasi un mesaj sa spui cum ai facut asta.
Seara buna

| mgtow explică (pentru shu7e):

Dupa 10 ani sper sa imi aduc aminte de tine