| JusTPauL a întrebat:

Cei care utilizati/ati utilizat platforma binatex, ati avut rezultate satisfacatore?

11 răspunsuri:
| JusTPauL explică:

In top sunt multi romani, dar pe care i-am cautat pe fbk, nu i-am gasit ca fiind vreo unu jucator pe binatex.

| DaCumSaNu a răspuns:

Nu.

| JusTPauL explică (pentru DaCumSaNu):

Doar nu?

| DaCumSaNu a răspuns (pentru JusTPauL):

Vrei detalii? Depinde de noroc si daca ai chef sa stai sa astepti, sa iti petreci o parte din timp pe platf daca vrei sa vezi rezultate. Trebuie sa faci e investitie de cel putin 10$. Banii pe care ii primesti la inregistrare ii folosesti doar ca sa expermentezi, iar ce castigi din ei nu ii poti scoate, nu poti beneficia de ei, trebuie sa faci tu o mica investitie.

| JusTPauL explică (pentru DaCumSaNu):

Pff, ai jucat vreodata acolo pe bani reali?
Am investit de 2 ori, am castigat putin dar apoi am pierdut.
ma intereseaza adaca a incercat cineva daca a retras.

| DaCumSaNu a răspuns (pentru JusTPauL):

Am investit tot de 2 ore, castigasem 100 si ceva dalori prima data, dar i-am pierdut, iar a 2 a oara tot 100 si ceva aveam, dar s-au dus si aia...

| JusTPauL explică (pentru DaCumSaNu):

Acum cat timp ai incercat?
Am am investit recent de 2 luni, am prins perioada aia in care dadea inapoi doar 60% din ce castigai si tot cam asa e si acum.

| DaCumSaNu a răspuns (pentru JusTPauL):

Toamna trecuta rolling on the floor) M-au sunat acum 2-3 luna sa-mi zica sa intru sa fac nu stiu ce rolling on the floor In fine, n-am mai intrat din decembrie.

| JusTPauL explică (pentru DaCumSaNu):

Cum adica te-au sunat? Ti-ai last nr de telefon?
Si in ce limba ai vorbit in romana?
Eu nu am jucat din Ro.

| DaCumSaNu a răspuns (pentru JusTPauL):

Https://binatex.com/ro
Aici am intrat. Cand m-am inregistrat mi s-a cerut si numarul de telefon. Da, am vorbit in limba romana. Iti poti seta limba.

| JusTPauL explică (pentru DaCumSaNu):

Eu cu email m-am logat, iar o vrme nici nu stiam ce parola am, ca dupa ce bagam email imi aparea o parola ascunsa...zSIASUmuzX..asa parola am laughing
Si la mine e in euro, eu am intrat din FR https://binatex.com/en/