| XYZsnick a întrebat:

Chestia asta de minat bitcoin-uri: CryptoTab e buna?
https://getcryptotab.com/797122
si cat inseamna 0. 00001 BTC? suma minima de scos.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca vrei sa faca altii bani de pe tine e buna laughing

| cristimihailov a răspuns:

Prietene, minatul bitcoin-ului nu mai e demult o chestie pentru oricine.

Algoritmul a ajuns in acest moment atat de complex si cere resurse electrice si hardware extrem de ridicate pentru a fi performant.

Daca nu traiesti intr-o tara in care curentul electric e gratis, mai bine lasa-te.

Un amic de exemplu s-a apucat si el sa sape dupa bitcoin. A luat un calculator si i-a pus doua placi grafice extrem de scumpe si puternice. Si a inceput sa ii dea. A obtinut 100 de dolari americani (la rata de azi) dupa 3 luni. Nu iti spun ca factura la curent cumulata a fost de 3 ori si jumatate decat minarea alora.

Nu te lasa pacalit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna strategie sa pui referal link.

Curiosi, intrati aici: https://getcryptotab.com/

| XYZsnick explică (pentru anonim_4396):

E o infractiune ca put referal daca ar fi pe buna?! dc sa pun un link normal daca pot sa primesc ceva pentru acelasi lucru si chiar sunt curios de niste pareri.