| Jitea a întrebat:

BITCOIN!
Care este suma minima care o pot cumpara de la ZEBRAPAY, si in ce WALLET imi trimit ei BITCOIN?

3 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Un bitcoin valoreaza 52.576 RON depre ce fel de bitcoin vorbesti de jucarie?

| Jitea explică (pentru CatalinVictor1985):

Da,zebrapay,ofera la vanzare zilnic cate 2 bitcoini intregi, apare pe aparat " sold disponibil 2.01 " intra pe un aparat si cauta " criptomonede "...

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Jitea):

Cred ca este vorba de altceva. Nu sunt din alea care costa cat o masina la mana a doua.