| ALEXICAmarketing a întrebat:

Cine cunoaste un service care vinde componente de laptop rezultate din dezmembrarea unor laptopuri defecte, distruse sau vechi dispus sa colaboreze cu mine pe baza de comision?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pdmedia.ro/

Dai la componente, toate sunt din dezmembrari.Ca sunt scumpe si vor ei sa scoata profit, aia e. Daca vrei sa scoti tu profit, cauti pe plx componente nu pe site-uri de dezmembrari pentru ca aceste site-uri fac...profitul lor.

| ALEXICAmarketing explică (pentru anonim_4396):

Au putine componente sad eu vreau legatura directa cu un patron de service pc cu stoc mare :de la 3000 buc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Imi pare rau,locuiesc la tara, nu am cum sa te ajut. Dar poti bate orasul apropiat in lung si lat, si intr-o zi vei gasi vreun service dispus. In aceeas zi, am vrut sa zic, nu intr-o buna zi. Bafta!

| ALEXICAmarketing explică:

Nu trebuie sa iau Bucurestiul la picior