| andreiandre a întrebat:

as dori niste idei de afaceri profitabile. Investitie mica si profit maxim big grin

14 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://artnmagic.wordpress.com/despre-si-cum-sa-faci-bani/ Aici e investitie mica, cam 0 si profit nu poti sa zici,mare, ci, in functie de metode si refferali.

Alte răspunsuri
| ipopa a răspuns:

Vezi cateva idei pe
http://www.aloesib.ro

| stroedaniel13 a răspuns:

Arunca o privire aici

www.afaceri-profitabile.com

| maryusmono a răspuns:

Uite am gasit un site interesant cu afaceri profitabile

www.afaceri-profitabile.com

| N3X7 a răspuns:

O idee: iti faci server metin2(sunt tutoriale pe net)
si il faci popular si bagi arme epice si care vrea arme epice sa doneze :p incearca eu am server si am 5euro pe telefon happy

| Andrada1 a răspuns:

Pai gandeste-te tu la ceva profitabil. Eu radeam zilele anterioare cu prietenul pe o tema cu profitul. Oamenii mor zilnic nu? un mic restaurant langa cimitir unde cinstesti mortul pare o afacere buna. laughing Nu stiu ce sa spun andrei...Gandeste-te si tu la ceva ce nu aveti in oras. Ceva sa atraga omul. Te poti chiar pune in situatia cam ce ti-ai dori tu nou happy

| adi_3786 a răspuns:

Poti sa incerci la pariuri sportive, investesti 3 lei si poti castiga si 3 mil dar trebuie sa ai si noroc.Sau un pic de bisnitareala cu telefoane.Cumperi un telefon de pe net, un site gen ocazii.ro, unde sunt mai ieftine si il vinzi dupa aia la prieteni mai scump. Poti pune si 50 de lei in plus sau 100 lei.Sau incearca afaceri cu pui, dar iti trebuie masina.Iei pui de la ferme (is multe) si te duci prin sate si ii vinzi dublu.Se vand ca painea calda.Sunt multe chestii de facut. sper ca te-am ajutat.

Alte răspunsuri
| georgiavalter a răspuns:

Idei de faceri online fara investitie https://ibanionline.wordpress.com Poti castiga bani online

| avocatvidia a răspuns:

Afla singura urmand un curs incredibil de bun. (este si destul de scurt)
http://sro.ro/cursuri/ce-se-vinde-cel-mai-bine-pe-internet/
trebuie insa sa te inregistrezi daca vrei sa ai acces la curs

Alte răspunsuri