| Terzea_Victor_1991 a întrebat:

Cine imi poate da idei de afaceri de acasa ca sa vand de acasa?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea incepe prin a cauta grupuri de FB din zona unde locuiesti si unde poti vinde ceea ce nu-ti mai trebuie. In felul asta, poti sa vezi daca ai stofa de vanzator si poti vinde online.
Ori pui pe FB-ul tau si vezi ce se vinde.
O alta modealitate este sa vinzi pe olx.ro si mai tarziu, cand inveti sa vinzi si te prinzi ce se vinde bine, poti sa-ti faci un website si sa sa-ti faci magazin online.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vanzarea oilor pentru tarile arabe.
Cerinta este foarte mare, doar trebuie sa te ocupi cu achizitionarea si organizarea exportului a mii de oi vii.

| Ahad a răspuns:

Eu cred ca ai putea face sapun ca e simplu. Eu unul am facut ceva din asta.