| dianacool a întrebat:

Cine imi poate spune unde gasesc pe cineva care doneaza bichon? va rog din suflet iubesc animalele

6 răspunsuri:
| AndreiC a răspuns:

Dar un catel obisnuit ce are? Chiar spunea cineva aici iubesti DOAR bichonii? Iti vand eu unul la 250 EURO. Dar doar daca promiti ca nu mai spui nimanui ca iubesti animalele.

| dianacool explică:

Stiu ca sunt scumpi, dar imi permit sa am grija de unul pentru ca daca nu ar fi matusa mea doctor veterinar n-as mai pune intrebarea asta, nu vreau sa ma laud dar doar v-am spus

| dianacool explică:

Nu mint ca iubesc animalele,imi plac si cateii care nu sunt de rasa, pentru ca sunt tot animale tot un suflet dar mi-ar place si unul de rasa, in fata blocului sunt numai catei care nu sunt de rasa.

| shnako a răspuns:

Si daca iubesti animalele, lesa ta suporta numa bichon, nu? Nu-ti da nici dracu caine de cateva sute de euro asa, moca. Daca chiar iubesti animalele, du-te la adapostul de animale si ia-ti unul de acolo. Nu e de rasa, dar iti vei dovedi daca iubesti intr-adevar animalele sau esti doar snoaba.

| αndï a răspuns:

Sa ti-l doneze? de obicei sunt foarte scumpi! in jur de 250 de euro un pui. mai bine iti cumperi dracul telefon laughing de obicei cateii, mai ales bichonii sunt animale foarte pretentioase

| C8ilu_8718 a răspuns:

Intrebarea ta suna cam asa:Nu are cineva o casa care nu o foloseste sa mi-o dea mie?laughing

Si vorba lui andi, unul costa cam 250 de euro daca tu nu iti permiti sa cumperi unul, crezi ca o sa poti sa il intreti?
Nu!