| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

Este adevărat că persoanele care iubesc animalele au un suflet bun?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un om se vede ca e bun daca nu se enerveaza cu usurinta si vorbeste bine, e ajutator.

| kzd a răspuns:

Este adevarat.

| anapricopi76 a răspuns:

Da,foarte adevarat.

| AllyAlly2a a răspuns:

E adevarat pentru ca, cu animalele trebuie sa fii foarte rabdator si sa nu te enervezi din orice boacana face fiinta.

| anamimanonim a răspuns:

Da, e adevarat. happy

| AndreeaMonica99 a răspuns:

Eu cand vad un om cu animalul sau de companie si ma uit la fata lui i se citeste bunatatea pe chip, depinde sunt unii oameni care sunt rai cu oamenii si buni cu animalele sau invers

| CurcubeuAlbNegru explică (pentru AndreeaMonica99):

Eu am citit undeva că criminalii în serie încep sa ucidă întai animalele și apoi trec la oameni. O fi adevărat? thinking

| AndreeaMonica99 a răspuns:

Nu stiu, cred ca depinde de fiecare persoana, daca este un criminal maniac e posibil

| XxXVoyyceXxX a răspuns:

Dap, e foarte adevarrat :X spre exemplu eu am un catelus happy