| SynapseNinja a întrebat:

Cine imi spune și mie care e cea mai bună platformă ce dezvoltă magazine online (de preferat românească)?

2 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Daca vrei deja platforme configurate sa scapi de batai de cap poti apela la shopmania si Shopify.

Daca ai insa domeniu, hosting, si vrei o platforma sa o instalezi si sa o configurezi tu atunci ai de ales din :
1. Magento (cea mai completa platforma dar totodata si cea mai complexa)
2. Prestashop
3. OpenCart

| plugarua a răspuns:

Salut.Daca doresti te pot eu ajuta cu crearea unui magazin online pe tlatforma proprie.