| enya_2479 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa completez niste tipizate(de ex foaie de parcurs pentru autohevicule transport marfa; lista de avans chenzinal; stat de salarii; ordin de deplasare; registru de casa; nota de contabilitate nota de receptie si constatare diferente) daca stiti vreun sait ceva, am gasit dar nu erau completatehappy mersi happy

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Eu te pot ajuta! ...Mai putin lista de avans chenzinal
Sigur in loc de NRCD nu este NIR[nota intrare receptie?]

2 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Formularele tipizate sunt niste hartii care trebuiesc completate. Un tanar de 16 ani este obligat sa poata completa un ordin de deplasare, un tanar de 18. este imposibil sa nu completeze o lista de avans chenzinal, nota de receptie. Registrul de casa mai ia 10 minute, dar nu se invata prin corespondenta pe net. Te plateste cineva, cumva?

| enya_2479 explică:

Este si nota intrare receptie dar este si nota de receptie si constatare diferente am mai reusit astazi sa completez ceva dar nu stiu daca sunt corect completate.Cum ai putea sa ma ajuti? (cum luam legatura) happy