| kmilutz a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cum functioneaza sistemul Paypal? cum pot retrage si cum pot incarca acel card paypal... Ce carduri as avea nevoie pentru a putea retrage din acel card paypal.Si daca se pot retrage ca sa folosesc banii fizic nu doar electronic pentru a platii una, alta.

1 răspuns:
| raZz a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa ai un card, iti faci cont pe paypal, bagi datele( niciodata pinul - nu se cere dar mai sunt si hackuieli) introduci numarul ala care il scrie pe card si ce iti cere...si poti plati online cam orice si daca ai bani de primit tii baga in contul paypal si dupa aia ii scoti cu cardul.