| SerbanElyan a întrebat:

Cine stie cel mai apropiat magazin e la compania lego de craiova... spuneti-mi si mie unde e sau dati-mi un site de unde as putea comanda dar nu unul ca lego.com... Nu vreau sa platesc de 3 ori pentru nimic.

2 răspunsuri:
| ontopunu a răspuns:

Daca cumperi de la un magazin online este important sa gasesti un pret de transport cat mai mic sau chiar gratuit;

uita-te pe site la edukid, toyz sau la dinoland si poate vei gasi ceea ce cauti.

| SerbanElyan explică (pentru ontopunu):

Interesanta teorie... daca mai ai alte detalii sau un link spre un magazin online sau numele unui hypermarket de unde pot lua ai fundita asigurata...