| Adrianaelena06 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care lucreaza bijuterii handmade.De unde va achizitionati materialele? As dori un site sau un magazin(In Craiova) de unde as putea cumpara ceea ce imi trebuie dar sa fie cat mai complex pentru ca nu vreau sa fac cate o comanda pe nu stiu cate site-uri datorita faptului ca nu gasesc tot ceea ce am nevoie doar pe un singur site.

5 răspunsuri:
| Athée a răspuns:

Eu imi procur materialele din diverse locuri, nu am magazine speciale la care merg.

| Cupcake666 a răspuns:

Http://www.adalee.ro/
cu siguranta ai tot ce vrei... sau macar minimum
fundita? :D

| Adrianaelena06 explică (pentru Cupcake666):

Am comandat dar multe lucruri necesare lipsesc.

| PunkyBrunette a răspuns:

Poti cumpara materiale de la o mercerie.

| Margelbeads a răspuns:

Te invit sa vizitezi si magazinul nostru on line:
http://www.margelbeads.ro/
Sper sa gasesti tot ce iti trebuie pentru bijuteriile tale handmade!