| Xxjdjdjdndndnfnffnfnd a întrebat:

Cine știe ceva site-uri în care îți poți promova onlyfans-ul?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pe twitter e plin de așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rredit că acolo am înțeles că poți să pui poze nud.

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Site-uri sunt multe si in general poti promova ONLYFANS pe orice site unde te poti inregistra gratis si unde la info despre tine poti pune date si link-uri - uzual poti folosi: FACEBOOK, TWiTTER, iNSTAGRAM, YOUTUBE, ViMEO, TAGGED.com, Hi5.com, Tellonym.me, ALLMyLinks.com (aici iti poti face multi-links pages), Linkedin.com, www.SoLo.to (aici iti poti face multi-links pages), https://linktr.ee (aici iti poti face multi-links), Fun4Friends.com, FriendsHipo.com, poti sa iti faci cont pe: SecondLife.com, SANSAR.com, iMVU.com < si sa pui poze si link-ul onlyfans, Tumblr.com, Hubzter.com, Fansly.com, si mai poti promava si aici: FanCentro.com, 4Fans.com, ManyVids.com, LoyalFans.com, PornHub.com. Pe unele din aceste site-uri poti castiga si bani functie de ce continut postezi ca poze, video, etc. - poze pot fi si XXX inclusiv video XXX < cel mai specializat este PornHub.com. Unele site-uri sunt de Mult-Links - sunt gratis si iti ofera posibilitatea ca intr-un singur link sa iti faci reclama la mai multe pagini-link in net ale tale ce le ai. Daca esti inregistrata pe toate aceste site-uri - daca ai pus poze pe site in conditiile lor si ai acceptat acel site ca fiind util pentru tine si ca plati, si daca in site la info despre tine pui si link-ul de OLNYFANS sau orice alt link (link-urile si ID-urile ca user name in site-uri pot fi editate cu alb si pe poze), cam dupa 6 luni cresterea de incasari spre ONLYFANS va fi vizibil substantiala - bineinteles functie de ce postezi. Site-urile sunt testate, sunt OK toate si functioneaza in net foarte bine. Sper sa iti fie de folos si bafta la castiguri online.