| Aprilkitty1 a întrebat:

Unde îmi pot promova contul de onlyfans?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da mi msj în pv

| Violleta2022 a răspuns:

Pe contul tau personal de FB, Instagram, TikTok si printre prietenii tai.
Aici CATEGORIC NU, fiind interzis.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe tiktok, ca restul distruselor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tik tok dar cand faci live, iti trebuie 1000 de urmatori parca sa faci live-uri pe tik tok

| adelinaade000 a răspuns:

Poti sa folosesti Tiktok, Insta si aplicatiile de dating, dar cel mai important e cum te promovezi acolo nu doar sa fii acolo. Eu am invatat singura, dar am facut colab cu mai multe fete care si-au luat niste cursuri de pe topof.ro;

Ele au platit pentru ele, dar acum am vazut ca le dau si GRATIS -> faza e ca au fost super multumite de ce-au invatat din ele si din ce am vazut functioneaza si e fix ce am invatat si eu dupa atatia ani de OnlyFans;

Ai linkul mai jos, spor:
https://topof.ro/curs

| onlyro a răspuns:

Buna. Te pot ajuta eu sa iti promovez free pagina ta de ONLYFANS. Daca doresti sa vorbim si mai multe informatii da-mi mesaj pe Instagram: onlyromania. exclusive

| Sinner1 a răspuns:

Buna,
Promovare cont Onlyfans, legătură cu fanii, creație content.