| Ionela442989 a întrebat:

Buna grup! Este cineva aici care stie cum as putea promova contul onlyfans?

Răspuns Câştigător
| Hollyg a răspuns:

Buna! Din câte am citit, singura modalitate de promovare, este pe toate platformele online cat si platformele de socializare.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce legatura are intrebarea ta, cu categoria la care ai postat-o, de SEX si DRAGOSTE?

| Nemessys a răspuns:

Tiktok

| adelinaade000 a răspuns:

Poti sa folosesti Tiktok, Insta si aplicatiile de dating, dar cel mai important e cum te promovezi acolo nu doar sa fii acolo. Eu am invatat singura, dar am facut colab cu mai multe fete care si-au luat niste cursuri de pe topof.ro;

Ele au platit pentru ele, dar acum am vazut ca le dau si GRATIS -> faza e ca au fost super multumite de ce-au invatat din ele si din ce am vazut functioneaza si e fix ce am invatat si eu dupa atatia ani de OnlyFans;

Ai linkul mai jos, spor:
https://topof.ro/curs

| adelinaade000 a răspuns:

Poti sa folosesti Tiktok, Insta si aplicatiile de dating, dar cel mai important e cum te promovezi acolo nu doar sa fii acolo. Eu am invatat singura, dar am facut colab cu mai multe fete care si-au luat niste cursuri de pe topof.ro;

Ele au platit pentru ele, dar acum am vazut ca le dau si GRATIS -> faza e ca au fost super multumite de ce-au invatat din ele si din ce am vazut functioneaza si e fix ce am invatat si eu dupa atatia ani de OnlyFans;

Ai linkul mai jos, poate te ajuta, spor:
https://topof.ro/curs

| Orfan42069 a răspuns:

Nu ar trebui sa existe virgini care sa plateasca pentru pornografie care poate fi gasita in cantitati mai mari si chiar gratis...

| ElNiku a răspuns:

Mi-l dai mie pe gratis si iti promovez eu

| Eri5272 a răspuns (pentru ElNiku):

Buna. Îmi poți promova contul de Instagram?

| onlyro a răspuns:

Buna! Daca doresti te putem ajuta sa iti promovam noi free pagina de ONLYFANS. Daca doresti mai multe informatii ma gasesti pe ig : onlyromania. exclusive.