| TheAlexandraLovely a întrebat:

Cine stie cit costa un telefon Samsung Galaxy W GT- i8150 in Moldova (la ce magazin?) sau in Romania? Unde e mai ieftin? El arata asa: http://androit.ru/wp-content/uploads/2011/11/Samsung-Gal axy-W.jpg
Un mare MULTUMESC anticipat!

1 răspuns:
| yon3l a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-samsung-galaxy-w-i8150-23260169 uitate aici si cumpara de la ce magazin vrei sunt vreo 4 5 magazine cu cele mai mici preturi la acest telefon si care crezi tu ca este mai convenabil de acolo poti sa til cumperi ma refer la costul transportului taxe tva etc.