| BiancaStoran a întrebat:

Care telefon este mai bun? Samsung Galaxy SIII sau IPhone 5?
Motivati raspunsul.
http://www.dandragomir.biz/......00x265.jpg

http://www.opiniatimisoarei.ro/wp-content/uploads/2011/0 9/iphone5.jpg

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce porcarie. Nici nu exista aceste telefoane si astia deja fabuleaza.

| laptopnews a răspuns:

Asteapta sa vedem ce configuratii avem de comparat! In vara acestui an ar trebui sa apara iPhone 5.

| imaqtpie a răspuns:

LOL alea nu sunt s3 si iphone 5 sunt doar niste fake-uri si sunt de ceva timp. Inca nu se stie cum arata iphone 5 si s3.

| BiancaStoran explică:

Http://www.gandul.info/......3d-9126673
S-a lansat deja, dar nu in Romania, vreau sa stiu ce telefon sa imi
iau.

| BiancaStoran explică:

Stiu, oricum nu-l primesc decat in vara telefonul, dar nu stiu care sa mi-l iau, vreau sa imi iau cel mai bun telefon.

| imaqtpie a răspuns (pentru BiancaStoran):

Nu sa lansat, ultima stire este ca va avea un buton "home" ca iphone.