| acris a întrebat:

Salut as vrea si eu daca stie cineva vreun seit de medicina cu imagini, cu video vreau sa dau la medicina si vreau sa ma documentez si sa invat mai bine mersi

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Http://www.informatiamedicala.ro/filme-medicale/
mai poti intra pe you tube si sa dai la human autopsy si sa vezi imagini cu corpul omenesc, dar mai bine invata din manualul rosu a lui Cristescu, care se da la admitere

1 răspuns:
| zeenath a răspuns:

Cora, ce te motiveazape tine sa dai la medicina? In primul rand sa iti raspunzi tie la intrebarea asta! crede-ma, medicina nu este o materie pe care poti sa o cuprinzi uitandu-te pe site-uri sau pe youtube! Cu atat mai mult, daca vrei sa dai la medicina generala! La faculta inveti despre foarte multe, sunt f multe informatii de asimilat! Daca esti convinsa ca vrei sa dai la medicina, singura ta preocupare in momentul de fata ar trebui sa fie pregatirea ta pentru admitere, pornind de la premisa ca in momentul in care ti s-a infiripat ideea de a da la medicina, stii cu ce se ocupa medicina! Bafta multa!winking