| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie modalitati de a face bani online? dau funda. puteti da add la dey_andrey95 sa vb

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti programare, webdesign, marketing online, seo

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Recomand urmatorul site: www.afacericubaniputini.org

Răspuns utilizator avertizat
| Memories a răspuns:

Daca vei lua in serios metoda lui @ionela960 sa stii ca nu o sa faci cine stie ce treaba. Daca faci 1-2 $ pe luna si cu mari batai de cap.
Sfatul meu ar fi sa te uiti pe forumuri in care sunt subiecte despre acest gen.

| Krauser a răspuns:

Joaca poker, sau cea mai eficienta metoda MUNCESTE!

| Vladone80 a răspuns:

Poti gasi diverse metode de a face bani online pe site-ul Enciclopedia Afacerilor!

| deyutz95 a răspuns:

Incep sa cred ca joburile online sunt o prostie.nu am chef sa stau o luna sa tot dau clickuri pentru 2-3 euro

| deyutz95 a răspuns:

Mda am primit tot felul de oferte.ca daca dau click pe nu stiu cate reclame in 30 de zile pot face si 50 de dolari, altu ca daca stau 1-2 ore pe zi pe un site si tot dau click pe reclame fac bani (0.01 ron/reclama si intr-o zi puteai face 0.15 ron)altu ca daca bag 5 dolari/luna sa imi fac cont pe un site si fac reclame si aduc cat de multi membri in maxim 2-3 zile imi recuperez bani.in concluzie joburile online nu sunt bune de nimic.ar trebui sa stai pe toate aceste siteuri sa faci reclame zi de zi sa faci intr-o luna ceva bani(putini oricum)

| vodak a răspuns:

Ceva serios ai aici... fara nici o investitie:
http://tiny.cc/skxhww

2Parale este cea mai mare retea de marketing afiliat din Romania. Pana acum cei 21, 343 de afiliati au generat 385, 668 de vanzari si 318, 497 de lead-uri pentru cele 254 de programe de afiliere (magazine online).

Castiga 800RON pentru fiecare advertiser nou adus in 2Parale!

Castiga pana la 41RON pentru fiecare afiliat nou adus in 2Parale!

Poti castiga foarte usor cateva sute / mii de RON pe luna daca:
- Esti administrator, moderezi sau esti activ in comunitati (forumuri, grupuri pe Facebook sau Linkedin etc.) de specialisti (marketing online, afiliere, SEO, AdWords, Facebook, web design, programare, copywriting, ecommerce).
- Ai un blog citit de specialisti.
- Stii sa faci afiliere prin trafic platit (Google, Facebook). Spre exemplu, conform keyword tool-ului de la Google sunt cateva mii de cautari pentru "afiliere", "marketing afiliat", "bani online".

| CataC a răspuns (pentru Ionela960):

Daca vezi ca faci 3lei/luna, de ce naiba mai recomanzi si la altii?
Ai fost tu isteata si te-ai apucat, vezi ca se castiga al naiba de putin, dar recomanzi la toti ca de, poate mai iei tu un cent.
Pune mana si invata sa faci ceva util, sau daca sa dai clickuri este talentul tau in viata macar nu mai recomanda si altora.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexViva2013 a răspuns:

Primesti oferte pe telefon, primesti si bani. Viva SMS este un serviciu gratuit prin care esti platit sa primesti SMS-uri publicitare. Tu alegi cate vrei. Daca recomanzi serviciul mai departe primesti bani cand primesc SMS-uri si prietenii tai. O echipa mare poate sa iti aduca o multime de bani. Nu trebuie sa cumperi nimic, nu platesti nimic, ai doar de castigat! http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g. Detalii si ajutor la Yahoo ID infobv(@yahoo.com). Succes! Am incercat, merge, garantat!

| RooT0 a răspuns:

Daca vrei sa facabi bani frumosi si fara efor doar 5 min pe zi da-mi add amex_revelite si iti voi explica totul!

| Vasilache_Alin_1995 a răspuns:

Videochat