| Winners10 a întrebat:

Cine stie site-uri ce se ocupa cu strangeri de fonduri? Gen tu creezi o cauza iti spui poveste si lumea doneaza. Gen cum e pe Facebook, numai ca as fi interesat de site-uri de genul dar din afara tarii daca se poate

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iata un asemena site:
https://www.gofundme.com/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Patreon.
Dacă ai ceva creație.

| Bondarel99 a răspuns:

Gofundme.com e cel mai popular daca nu ma insel. Dar sa ai o cauza serioasa si cu dovezi.

| Winners10 explică (pentru Bondarel99):

Pot sa imi ceara banii inapoi daca nu este cauza serioasa si nu am dovezi?

| Bondarel99 a răspuns:

Pai lumea nu doneaza bani asa pentru orice.
Nu am citit politica lor, intra pe site si vezi cum se procedeaza. Se strangeau bani si pentru alte lucruri, nu numai pentru bolnavi, dar repet, oamenii dau bani daca ii impresioneaza ceva.