| nicuromania a întrebat:

Credeti ca afacerile de tip matrix sunt producatoare de un venit substantial intr-un timp mai scurt? rog sa primesc raspunsuri de la aceia care sunt ca si mine....afaceristi online...happy, eu sunt activ in 2 programe matrix. Ajut la randul meu pe afaceristii online cu raspunsuri.

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Poti incerca sa faci bani cu vivaSMS
http://www.vivasms.ro/h/35af2f818e

| claudia74 a răspuns:

Intr-un timp mai scurt da, daca investitia e mai mare. moc5mags@yahoo.com

| nicuromania explică (pentru claudia74):

Cu cat investitia este mai mare, cu atat are de castigat administratorul site-ului, nu membrul respectiv, din afacerea matrix Join4aDollar prin investitia de numai 1 dolar are de castigat persoana care se inscrie