| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca pot avea mai multe joburi in același timp? Sunt o fire mai "instabila" sau mai bine zis"mutabila", ma plictisesc repede și ador sa fac mai multe lucruri in același timp, am 20 de ani, o sa devin curând educatoare și as vrea și altceva pe lângă asta, sa am si meseria de cântăreața, nunți, botezuri, sa am si un atelier de expoziție, arta, designer etc, sau coafor, îmi place mult arta si sa machiez, ador, dar si sa socializez foarte mult, vreau sa arat ce pot si ma gândesc dacă s-ar putea sa fac mai multe lucruri in același timp

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

­stiu oameni care au un job si care in timpul liber mai fac si alte chestii pentru bani sau ca hobby. daca pot ei, nu vad de ce nu ai putea si tu. noroc

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

Ma amuza oricum ce zici, complet ireal, mai bine te ai ocupa de "cariera ta" și nu ti ai mai baga nasul unde nu trebuie, pa laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

Ai cont de TPU din 2011 se vede ca jumate din viața asta ai făcut, ai stat și ai comandat aiureli și acum esti bun de nimic și ti arunci răutatea in alți oameni, eu măcar vreau sa fac ceva cu viața mea, nu sa am frustrări ca tine, e treaba mea cum sunt, stai chill, la ce răspunsuri ai dat sa speram ca ai 10 ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai mai pus întrebarea asta de pe alt cont TPU. Este o întrebare cam instabilă.

| Lukasssz a răspuns:

Nu merita, cel putin aici in Romanica