| UchihaShisui88 a întrebat:

Credeti ca prieteni adevarati exista? vreau sa spun, cand a fost ceva, am facut tot ce mi-a stat in putinta sa ii ajut pe alti, chiar daca nu reause-am mereu, dar cand eu am o problema si cei pe care i-am ajutat si le-am oferit sfaturi nu mi-au raspuns si m-au ignorat, deci prieteni adevarati exista? eu cel putin nu stiu daca am avut parte de asa cevasad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni adevarati exista. Dar doar pentru ca exista nu inseamna ca vei avea si tu unul vreodata.

| Jokyo a răspuns:

Daca nu aia vut tu parte asta nu inseamna ca nu exista oricum este trist exemplul tau dar ma bucur ca macar tu esti cum trebuie!

| UchihaShisui88 explică (pentru Jokyo):

Dar oare merita sa fiu asa? viata mea de cand ma stiu una fost una foarte trista si putini prieteni pe care i-am avut "mi-au facut-o" de multe ori, si cei pe care i-am considerat prieteni adevarati, mi-au intors spatele cu toata ca am facut tot ce am putut pentru ei.