| Panfiloiu_Cristian_1999 a întrebat:

Cu cat sa vand un laptop de tip HP CQ copacq 4 gb ram processor AMD v120 processors 2. 2ghz placa video Ati mobility radeon 4200 series HDD(harddisk) 500gb ecran 15. 6inchi arata perfect doar putin patat intr-un loc nu deranjeaza la ochi.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Care este modelul precis al placii video? Ce si cata memorie are? Procesorul este Dual core sau quadcore? Fara sa stiu aceste detalii pot aproxima totusi pretul, undeva pe la 500-800 de lei, desi nu o sa ai cumparatori, asa ca pretul trebuie sa fie neaparat negociabil.

1 răspuns:
| Legend123 a răspuns:

In jur de 500-600 de lei. nu cred ca da mai mult cineva pe el. avand in vedere ca e slab pentru jocuri iar lumea cumpara mai mult pentru jocuri happy