Întrebare recomandată | ClaudiuBrasov a întrebat:

Cu cat sunt taxat atunci cand platesc online cu un card Visa de la Bancpost? De exemplu platesc 150 de dolari o comanda, cati bani imi ia Bancpost din cont pentru serviciile lor tinand cont ca este un cont in ron?

1 răspuns:
| Ig0r a răspuns:

Comisionul bancii este 0. daca este vorba de un transfer bancar o sa iti ia din cont 150 de euro la cursul bancii in ziua respectiva. daca platesti prin paypal, vei plati la cursul paypal.
bafta!