| tigeru1 a întrebat:

Cum pot verifica cati bani mai am pe un card de la Bancpost?
Multumesc!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la un bancomat si verifici soldul. Un An Nou Fericit si La Multi Ani!

| tigeru1 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru raspuns si urari! dar... scuzati ignoranta, soldul cum se verifica? nu am verificat niciodata pana acum. multumesc inca o data!
LA MULTI ANI!

| Ioandelasal a răspuns (pentru tigeru1):

E aproximativ asa cum a spus remus, poate diferi putin de la banca la banca, dar scrie pe display-ul bancomatului si selectezi ce te intereseaza, este foarte usor.

| AlinaaAli a răspuns:

Poti sa suni la banca si o sa iti spuna ei! sau sa mergi la bancomat si scoti chitanta!

| remus a răspuns:

Introduci cardul, codul, astepti sa-ti adreseseze intrebarile, tastezi interogare sold, doresti chitanta s-au citesti ce scrie asta e tot, La multi ani!

| tigeru1 explică (pentru remus):

Multumesc mult, Remus! La multi ani!

| remus a răspuns:

Cu deosebita placere, Revelion minunat!

| Valcan_Mariana_1973 a răspuns:

Cati bani mai am in cont?