| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce subiect ar trebui sa fac un site pentru a putea scoate profit cu el?

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Pai poate te inspiri din subiectele tratate de alti bloggeri pe http://www.bagamare.ro/

| ExpertHost a răspuns:

Ca sa ai profit, trebuie sa ai vizitatori. Ca sa ai viziatori trebuie sa aiba continut bun. Ca sa ai continut bun, trebuie munca. Nu numai la design, ca acolo e 40% din tot business-ul. Partea de SEO este cea care te ajuta in cazul tau. Nu ai SEO, nu ai "entitate" si vei avea vizitatoti doar prietenii tai.
Ca sa reusesti, ia de la coada la cap ce ti-am sugerat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mircea badea ce subiecte are

| allleeeee a răspuns:

Ceva anti-plictiseala, anti-manele, bancuri...