| anonim_4396 a întrebat:

Am 600 lei si vreau sa-i investesc in ceva, ceva din care pot scoate profit... Deci, ce ar putea fi? O mica afacere...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

600 lei e o suma care se cheltuie nu se investeste

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cumperi niste 'verdeata' la pret bun, faci tu cuiele, si le dai de vreo 3 ori mai scump, la baie in club.
Asta e partea teoretica.
Practic, n-ai experienta, retelele sunt filate de mult, pun geana pe tine de cum o iei, nu apuci sa vinzi doua cuie ca-s baietii pe tine, te plimbi prin arest, iti iei suspendare, si amenda mult mai mare decat profitul pe care l-ai fi facut laughing
Du-te si tu la mare cateva zile, lasa zgarceala.

Răspuns utilizator avertizat