| corina_4591 a întrebat:

Cu totii stim magazinele tip 12 lei. M-ar interesa de unde provin aceste haine si cum poti intra in legatura cu un furnizor daca exista asa ceva?

9 răspunsuri:
| z8 a răspuns:

Din Asia, unde forta de munca este f prost platita si de aceea sunt hainele ieftine. De asemenea cred ca mai provin si de la magazine din Europa, magazine ce nu mai au dreptul sa le expuna ca haine noi ( au fost returnate de clienti dupa o perioada de proba, etc, teoretic sunt second hand )

Răspuns utilizator avertizat
| sorosalina a răspuns:

Europa nu mai exista este un centru comercial in bucuresti dragonul rosu unde se achizitioneaza numai la bax si in budapesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand eu MADE IN ROMANIA pentru firme din Anglia(calitate Ok)
Daca te intereseaza: 0744. 31. 91. 21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainele de 12 lei vin din turcia si au depozitele pe soseaua stefanesti nu sunt din europa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainrle sunt din turcia si au depozit pe soseaua stefanesti nu sunt din europa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara sunt magazine unde cumperi orice fie imbracaminte sau incaltaminte cu 1 euro ei le cumpara la saci si da in jur de30 de lei pe sac sau putin mai mult si acolo sunt haine de toate genurile

| Ajuttot a răspuns:

Uite aici un site cu haine foarte ieftine gen10lei http://bit.ly/1OzV5wR

| Me23 Tia a răspuns:

Ele sunt din europa(eurppa este un fel de targ la iesire din bucuresti pe colentina.la intrare in voluntari.de acolo sunt.si te ducu si cumperi singur nu ti le aduce nimeni ca la magazinele mari.sunt asa ieftine pentru ca patronii cumpara cantitati mari.si in europa sunt majoritatea aduse din china.