| anonim_4396 a întrebat:

Salutare..Am o dilema inca de cand am avut primul contact cu apa si frumusetea ei. Cu totii stim ca exista acele tuburi pentru inot..sunt acelea care nu au voie sa intre cu totul in apa ci sa stea la suprafata ca altfel iti intra apa in gura...dar am vazut intr-o gramada de locuri unele care intra cu totul sub apa si poti respira prin ele. unde gasesc sau cum se numeste...sau ai doar impresia ca respira cu ele sub apa? Multumesc.

3 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

De obicei ascest lucru se vede in filme... daca nu ma insel...nu se poate asa ceva! acelea sunt tuburi de respirat.

| clickdreaptadelete a răspuns (pentru LaChatte):

Logic ca sunt pentru respirat.dar poti sa respiri chiar daca intra apa in ele? Ar fi prea tare...

| shecherap a răspuns:

De respirat se respira pe sub apa.big grin de numit : tuburi de respirat sub apa laughing