| marius270 a întrebat:

Cum aflu daca sunt angajat?

14 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Muncesti? Daca esti la munca inseamna ca esti angajat laughing

| Panamax a răspuns:

Pui pe cineva sa te urmareasca daca mergi la munca.

| mont a răspuns:

Poți spre exemplu sa verifici dacă ai asigurare de sănătate aici: http://www.cnas.ro/page/verificare-asigurat.html

| mihaela000ela a răspuns:

Verificare carte de munca ANAF, verificarea inregistrarii contractului de munca in Revisal, mergeti la I.T.M. la care e arondata societatea angajatoare (de regula, este judetul de care apartine adresa la care e sediul) si verificati care e situatia dvs.

| MAIA18 a răspuns:

Dacă te suna și îți spune sa vi la ora respectiva cu actele care ți le cere pentru angajare! La interviu pentru angajare când te duci cu actele care ti le cere îți spune programul de munca și cât o sa și contactul de munca determinat sau nedeterminat!

| PostolacheIonut a răspuns:

Cum pot sa aflu daca sunt. Angajat

| NormySzabo a răspuns:

Oare sunt angajat

| ConstantinCiprian a răspuns:

As dori sa știu dacă sunt angajat?

| Andrei_Dani_1975 a răspuns:

Cum aflu daca sunt angajat

| CiobanuFlorinBeku a răspuns:

Cum aflu dacă sunt angajat?

| CiobanuGabriel a răspuns:

Cum aflu dacă sunt angajat? Am lucrat la mai multe firme de pază și vreau să știu dacă acestea mi-au plătit cartea de muncă.

| IvanicIleana a răspuns:

Vreau sa vad dacă sunt angajată?