| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Cum ar putea un student din Constanța sa facă bani, având liber de vineri pana duminica? Dacă răspunsul tău este "muncește", te rog sa îmi recomanzi un loc de munca bun. Fundă

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Aveam colegi in facultate care lucrau in alea 3 zile in supermarket-uri gen Mega sau in call center sau la Mc/KFC etc. Se gasesc locuri de munca, dar mai putine in Constanta decat in Bucuresti de ex.

| RainbowD a răspuns:

Mai, nu vreau sa fiu nesimțit dar pana după ce îți termini făcultatea nu prea ai șanse sa speri la un loc de munca bine plătit. Poți lucra la fast-food, majoritatea au program flexibil gen week-end-uri sau la diferite Pub-uri, cafenele localuri etc.

| Barbye26 a răspuns:

Buna! Nu sunt din zona, dar poti incerca ca si chelner, promoter in mall, ori la magazine de haine...incearca sa cauti pe grupuri locale, sau poti sa tii scoti cv uri si sa mergi prin mall, cafenele etc si sa faci cate o intrebare, poate stii engleza bine ori alte limbi straine, sunt multe lucruri pe care le poti incerca! succes!