| anonim_4396 a întrebat:

Nu se Mai difuzeaza telenovela Teresa? Era de la ora 22:30 de vineri pana duminicahappy pe acasa tv.happy Sau a fost weekend.ul asta o "pauza"? Fundä!

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! M-am uitat in programul tv si am vazut ca este de marti, miercuri, joi de la 23.00.In zilele alea cred ca se recupereaza ce ar fi fost vineri, sambata, duminica.Ideal ar fi sa fie in fiecare zi de la 23.00 sau in loc de Inima de Tigan, as fi cea mai fericita. laughing

1 răspuns:
| maria13petru a răspuns:

Telenovela terese se difuzeaza de luni pana vineri de la ora 23:00 happy