| Mirrrela a întrebat:

Cum as putea face bani intr-un timp destul de scurt? (mentionez ca sunt minora)

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Buna! Pai, de exemplu, ai putea ajuta pe cineva mai in varsta (sa faci curatenie sau sa le faci cumparaturile) si sa fii platita pentru. asta.

4 răspunsuri:
| mikeofficial a răspuns:

Gandeste-te la ce esti tu talentata si folosestete de asta, sau... Vinde-ti macheajurile!

| vangaelis a răspuns (pentru mikeofficial):

*machiajele nu macheajurile

| CMtube a răspuns:

Probabil ai o urgenta..de banii..nu ai mentionat cati banii...eu iti sugerez sa astepti., banii vin la timpu potrivit..deageaba alergam dupa ei.winking

| Marcel_Lucian_1983 a răspuns:

Http://bit.ly/17DQCca easy way to earn money just visit the site and start earning