| M978 a întrebat:

Cum as putea face bani online? Vreau sa muncesc pentru acesti bani, nu doar sa stau si sa vina banii.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai 18 ani, poti castiga bani seriosi cu videochat.

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca la 14 ani ai stii ceva programare, sau expert in cine stie ce software, deci, sanse de lucru online, sunt zero pentru tine.
Dar, a venit primavara si bunicii, rudele au nevoied e ajutor la camp, la gradini, pe acasa, de ce nu pui mana sa-i ajuti sis a castigi ceva de buzunar?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai zis munca, nu aiureli ca cele sugerate de Sandor. In concluzie, invata engleza DUMNEZEIESTE apoi mai discutam.

| Sandor12921 a răspuns:

Simplu, deschide un magazin online, sau si mai simplu, daca ai 18 ani, aduci masini din Germania si le vinzi aici, bisnita, masini de Germania gasesti cate vrei pe net, ori mergi personal si vezi masina daca te pricepi la mecanica, ori duci pe cineva cu tine, ori ceri detalii foarte amanuntie pe mail si telefon din tara, apoi gestionezi o platforma ce se afla deja in Germania sa preia masina ca mai apoi sa o aduca in tara happy Pui anunt pe net, cu un pret cat de cat ok fata de piata, dar sa fie si profitabil pentru tine, si asta e o munca, nu e chiar asa de simplu cum zic unele persoane ce nu au facut asa ceva niciodata, daca vrei mai multe sfaturi, sunt aici'asa sa te ajut

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sandor12921):

Are doar 14 ani! Nu poate sa-si faca nici un magazin online si nici mecanic nu este happy

| MacBeth a răspuns:

Buna. Incearca urmatorul site http://ecomoney.win/3531231702388/.
Este un site serios. Dupa imi poti trimite un feedback cu parerea ta.

| Daaaar a răspuns:

Acesta este un site pe care se fac bani, nu multi, dar decent http://biglogo.net/p723821/