| NimatBoGaNeL a întrebat:

Cum as putea face rost de 500-1000 de lei cat mai rapid? Am 17 an, i va rog fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti vinzi telefonul

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu ai o sabie sau un topor? Cu una din astea te descurci.

| DryIce a răspuns:

Cumperi ieftin - vinzi scump.Din obiecte marunte ieftine sa fac banii repede, gen hdd, monitoare, telefoane, fototapeturi. Uite ca tot intreba cineva adineauri, invata photoshop si fa niste desene interesante sau ia de pe net, printeaza la dimensiune de fototapet gen 2m inaltime x 1m latime (te costa vreo 100 lei) si vinde pe olx cu 300 bucata happy ce sa zic. Daca nu ai o meserie cam greu faci bani. Daca nu sti sa faci prea multe degeaba iti zic de freelancer.