| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea incepe o afacere pe net?
[dati exemple de afaceri pe net...]

10 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Fa-ti un blog. detalii despre siteuri unde poti face asta gasesti aici - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/

Abh
| Abh a răspuns:

Http://www.e-actual.ro/

| ΔH a răspuns:

Stii programare?
Stii sa faci un design in HTML?
Stii sa lucrezi in photoshop?
Stii sa lucrezi in after-effect?
Daca nu stii nimic din ceea ce este mai sus, nu prea ai sanse.
Dar totusi, este o metoda, foarte simpla.
Trimite-ti-mi un mesaj privat, ca pe TPU n-am voie sa spun, ca se considera reclama.

| marius0766545433 a răspuns:

Ca sa faci o afacere pe net si ca sa fie si banoasa trebuie sa ai in spate un sistem deja pus la punct si care si-a dovedit eficacitatea pana acum. Sisteme bune sunt sistemele MLM. unele chiar au vechima de zeci de ani. Un astfel de sistem il gasesti si pe www.SuperBani.ws Dar chair si daca ai un sistem superbun, daca nu ai si echipa profesionista care sa te sustina pana devi si tu un profesionist degeaba intri intr-o afacere pe net. Eu ma pot lauda ca am experienta si am si echipa foarte buna deasupre mea. Mai ramane sa faci doar un singur pas. sa intelegi sistemul, sa-ti placa, si sa treci la treaba. Iti doresc tot binele din lume.

| DrViorel a răspuns:

Daca nu sti face un site inchiriaza unul ieftin, ep care il procesezi cat de cat cu un prieten priceput in domeniu si faci un site care sa prina, gen chat, sau magazin online, sau publicitate online... O zi buna!

| bogdand a răspuns:

Succes!
Incearca sa vinzi ceva ce se poate vinde online. servicii, licente

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.lyoness.ag/RO/
Pt mai multe detalii da add: lyonessalex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parcurge acesta pagina: http://onlineactivity.org/conducta

O sa intelegi ideea de baza si ce trebuie facut...;)

Răspuns utilizator avertizat