| InstinctPr3ciS a întrebat:

Cum as putea sa castig singur niste bani?
Am 16 Ani happy`.
Orice raspuns este bine venit!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexhardy a răspuns:

1. iti faci un site pe o nisa care crezi tu.
2. daca stii bine Limba Romana poti scrie articole pentru altii. Poti castiga intre 0.50 centi si 50 euro per articol.
Daca stii limba engleza poti castiga si mai bine.

| Ariyana a răspuns:

Hey happy! La varsta de 16 ani este deja legal sa lucrezi,daca parintii sunt de acord si semneaza un contract. Cele mai bune locuri sunt restaurantele, fast food-urile, in mall(oriunde, chiar si la cinema city), la un magazin de haine.Deci ai multe optiuni.Cam orice job ce nu tine de studiul la o facultate pentru pregatirea profesionala.

| claudia74 a răspuns:

Incearca pe www.munca-acasa.ws

| bbrumareanue a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.

| ExtremeBanyBock a răspuns:

Ex: Ospatar Restaurant(nu de lux)
Reprezentant la A V O N
Bar-Man(in caz in care te pricepi)
Chelner(desigur, daca ai pricepere poti sa te duci la restaurant de lux)

Funda?