| angel69lover a întrebat:

Cum as putea sa imi strang bani? cat de cat... pentru ca eu ii cheltuiesc p toti! imi place sai cheltuiesc cu persoanele dragi miewinking

Răspuns Câştigător
| lacrima15 a răspuns:

Pai ai putea sa ii pui undeva sisa te gandesti ca nu-i ai sau ii dai la o persoana de incredere si sa nu tii mai deawinking

3 răspunsuri:
| ManiacuAMD a răspuns:

Pune-i pe card si abtine-te sai mai ieitongue

| KiduuxD a răspuns:

laughing. Păi nu prea există o soluție pentru așa ceva. Gândește-te că poate cândva o să îți trebuiască și nu o să mai ai dacă faci așa. Sau poate cuiva din familie/prieten/persoană dragă o să te întrebe dacă ai să îi dai și ei și tu nu o să ai. tongue tongue

| Maryk9 a răspuns:

Pai ar fi 2 metode: 1. Ii pui intr-o pusculita...si incerci sa ii te abti din a ii cheltui(nu te gandi nici macar ca acea pusculita exista) 2. Pune-i pe card si abtine-te totul tine de tine. Sper ca te-am ajutat happy