| Manele Man a întrebat:

Cum pot face sa strang bani? Adica eu cum pun mana pe 5, 10, 20 lei, cum ii cheltuiesc imediat crying va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| Majj a răspuns:

Si eu am avut problema asta cand eram mai mic... pur si simplu am cumparat o pusculita de metal(care trebuie taiata ca sa scoti banii din ea) si ceea ce intra nu mai putea sa iasa happy bafta

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Îti cumperi o pusculita si ai rezolvat problema.

| User a răspuns:

Pai. abtine-te de la cumparaturi. altfel nu stiu...

| Casiana a răspuns:

Daca vrei sa strangi ma gandesc ca exista un lucru pe care il vrei neaparat; cand iti vine ideea sa cheltui gandeste-te la acel lucru... Functioneazawinking!

| gabryel a răspuns:

Dale banii perintilor tai sa tii tina iar cand ai strans suma necesara care iti trebuie atunci le ceri banii sau abtine-te de la cheltuieli inutile si fara rost gen tigari (toate iti da un tovaras), cola (apa e mai sanatoasa) si asa mai departe.

Întrebări recente