| Alexandrionelu a întrebat:

Cum credeți ca va evolua bitcoinul?
In momentul în care întreb este apoximativ 4900$.
Oare își va reveni sau se va duce și mai în jos?

Răspuns Câştigător
| NicoMoon a răspuns:

Ce se intampla este ceva normal. In 2016, in preajma halvingului, s-a intamplat drama Bitfinex. Atunci exchangeul a fost suferit o bresa de securitate in care multi au pierdut bani.
Acum este pandemia, care este putin mai severa.
Halvingul vine in 50 de zile asa ca "fuga taurului" este pe cale sa inceapa!

Pana atunci Dezvoltati-va cunostintele pe timp de pandemie. Probabil cea mai mare oportunitate de a invata lucruri noi! Aveti timpul necesar sa intelegeti ce inseamna Bitcoin si cum il folositi in avantajul vostru!

https://goanadupabitcoin.ro/adoptie/invatam-despre-bitcoin/

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Momentan se duce jos de la C19 dar cand dispare prostia asta isi revine la normal

| Alexandrionelu explică (pentru mgtow):

Nu am mai investit în bitcoin, dar ma gândesc serios sa o fac. O suma medie, să nu îmi para rău orice ar fi. Ce părere ai?

| mgtow a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Fara servere nu merge asa bine

| Speranta12 a răspuns:

Va dura ceva timp, dar isi va reveni. Asa este el. Fluctueaza foarte mult.

| Alexandrionelu explică (pentru Speranta12):

A scăzut foarte mult din cauza pandemiei. Teoretic acum ar putea fi un moment propice pentru investit.

| Speranta12 a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Da, cu cat mai mic cu atat mai bun de cumparat pana nu creste iar