| Macarena56 a întrebat:

Cum fac sa gasesc clienti pentru shopify? Mi am facut propriul magazin si am si pun anumite lucruri. dar de 3 zile nu am primit nici un client. din cate am citit normal era sa fie macar un client ...Multumesc!

1 răspuns:
| mayandblush a răspuns:

Incearca sa-ti promovezi brand-ul! Ai o mica sansa sa ai vanzari fara promovare; platforme ca Instagram, Facebook te vor ajuta, dar mai ales daca sponsorizezi (dai lucruri gratis, platesti) influenceri romani.
Daca nu te deranjeaza imi trimiti si mie link-ul magazinului tau? happy