| alexzoligtorr a întrebat:

Cum fac sa pot avea mai multe vizuri pe youtube la orcare clip pe care il postez

10 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Bunăă!
Păi dai un share pe facebook, twitter, etc. Îl ţii ca status pe mess, si mai spui prietenilor de el happy.
Succes!

| OhGodWhy a răspuns:

Dai si tu share la diferite persoane sau ceri prietenilor sa dea ei share la prieteni tai.Desigur trebuie sa fie ceva interesant ca sa ii convigi sa-l distribuie mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-l prietenilor tai, distrubuie-l pe facebook.

| Diavolcata a răspuns:

Sa le zici la prieteni sa se uite si atunci automat se face happy

| AdonnAdonnis a răspuns:

1. se spune wiwri nu vizuri 2 poti da prietenilor sau sa furi de la vloggari romani cum ar fi Tequila AlexContras TheLifenRo IusuRO SKIVOMADY unoarestyle Dj14mally Biscuite Oreo si cam astea ar fi

| StefyBoy a răspuns:

Pai faci videoclipuri interesante, asta 1) si 2) mai raspandesti despre canalul tau prietenilor

| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Il distribui pe diverse pagini si pui si tu la descriere "video incredibil sau ceva de genul asta" pentru ca asa atragi mai usor tongue

| xry a răspuns (pentru Chiforescu_Marius_1997):

Degeaba pune pe pagini, vede o persoana si lasa comentariu [ ca e minciuna sau ceva... ]

| xry a răspuns:

Este foarte simpluhappy, fa`le interesante si sa nu faci greseli[ te balbai, strigi, sa se auda ceva pe fundalchatterbox.] si o sa le placa si le distribuiesmug

| RooT0 a răspuns:

Http://addmefast.com este foarte usor