| myhaelamusic a întrebat:

Cum tai si eu un clip video prea lung sal postez pe youtube multumesc.

7 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Il poti taia cu movie maker. Il iei gratis de aici: http://www.free-codecs.com/download/windows_movie_maker.htm

Pa! :-*

| stick a răspuns:

Lasa-mi mesaj acum cum id-ul tau si-ti fac eu filmuletul, daca nu foloseste un convertor video, iar daca vrei si editari(adaugare de efecte speciale) foloseste ulead video studio11, succes!

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Poi, sunt multe...Nu stiu daca cu Movie Maker se poate dar cu Sony VegasPro[trial] se poate sigur sau alte programe asemanatoare

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Sunt programe special create pentru a scurta video/mp3 dar nu cunosc din pacate decat pentru mp3 nu si video sad

| Äđĺĺ a răspuns:

In primul rand cat de mare e? daca e mare fal in 20 in 20 min cu Windows movie maker

| Biank_8453 a răspuns:

Am auzit de programul :easy video splitter.
Descarac-l de pe net, instaleaza-l si incearca-l!
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce de prostii spun uni? cu acest program gratuit http://www.panalu.net/2010/11/program-pentru-taiereunire-fisiere.html poti sa tai sau sa unesti file audio, video foarte simplu e gratuit si nu necesita instalare