| yuyly a întrebat:

Cum fac si eu sa vand un cont de la jocul "FARMERAMA"? E cineva interesat sa cumpere? Sau poate vreun prieten? Am level 35.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu contul

14 răspunsuri:
| xxBRDxx a răspuns:

Dai anunt pe hi5, messenger facebook, eu vindem un cont de gladiatus l-am vandut aici: www.okazii.ro bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e gratis cand il faci singur da tu il dai cu bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand si eu cont pe farmerama, levelu 66.pret 4 euro credit pe telefon.pentru detalii craciunionut_92

| RawkFX a răspuns:

Intra pe konturi.ro si gasesti conturi pe gratis acolo

| Iulian_Chivu_1988 a răspuns (pentru RawkFX):

Care aveti conturi cu level de peste 60 si nu mai vreti sa jucati lasati datele la mess iulian_chivu
mersiwinking

| batyk98 a răspuns:

Am si eu un cont de lvl 32 cine e interesat contact : batyk_98@yahoo.com

| wazzy a răspuns:

Si eu vand un cont de lvl 70 cu tot ce ai nevoie cautama pe id hide_rapper

| stefanboss22_9491 a răspuns:

Vand cont lvl 50 si inca unul de lvl 23 care vrea sa negociem sa dea pm la id: pitistefan93@yahoo.com il dau si pe cont mt2 negociem pe mess

| Marius_Adryy_1996 a răspuns:

Sall vand cont farmerama lvl 57
detalii:12mamudele,121 stele, 75.000 galbeni, parc, brutarie, pasune salbatica deblocata toata.etc... cine este interesat id legea_strazyy

| mingyu09 a răspuns:

Am si eu 2 conturi de vanzare. Unul are lvl 77 si celalat 79. Pret negociabil. Unul din conturi are 20 de pomi lapte 20 de oua 20 de aur etc(castani lamai piersici). ce interesati add ming_yu09@yahoo.com

| lenti17 a răspuns:

Vand cont farmerama lvl 49 si lvl 32 add ZS0harc0s

| siletaranu a răspuns:

Vand cont pe farmerama lvl 67 cu 500 000 gologani si 33 000 gologani tropicali in bahamarama si lvl 67 cu 455 00 gologani si 28 500 gologani tropicali in bahamarama.Mai multe detalii despre cele 2 conturi la adresa mea de mail siletaranu@yahoo.com

| Iulian_Chivu_1988 a răspuns:

Nu este permisa comercializarea de conturi farmerama
poti sa donezi contul cuiva, daca nu mai vrei sa joci

| Adelin_Claudiu_1975 a răspuns:

Vand cont farmerama 80 si bahamram 95
informati laskipe coseria.claudiu
pret negociabil