| ZaharescuCostin a întrebat:

Cum îți deschizi un bar în Italia?
La frontieră cu Monaco? Ventimiglia IM?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prost esti tu, ca vrei pe pandemia asta de covid restaurant, cine dracu intra in el? Nimeni, il ti inchis tu crezi ca in Italia sunt alte legi decat aici? Si ăia inchid cluburi restaurante că si la ei se moare de covid

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns:

Ai castigat atat de mult la pacanele?

| gabicoo a răspuns:

Pai astea nu sunt raspunsuri serioase?
winking
Gandeste si tu: oare cati useri TPU au habar de cum sa-ti deschizi un bar. Si nu oriunde la granita cu Monaco. Raspuns 0% sanse. Si atunci de ce te superi?

| badpanda a răspuns:

Daca esti roman cu ranga.

| gabicoo a răspuns (pentru badpanda):

Dar trebuie sa fie foarte atent la Carbinieri.
happy

Răspuns utilizator avertizat
| badpanda a răspuns:

Tu esti prostul.
N-ai bani sa concurezi cu mafia siciliana si cea chinezeasca.
Doar ei cumpara baruri si restaurante. Intimideaza in fel si chip proprietari de baruri si restaurante su sute de ani de traditie ca sa le cumpere chiar si la suprapret.
Tu duci tu romanasul de doi bani sa faci il barista in peninsula?

Răspuns utilizator avertizat
| BlindMirror a răspuns:

Cu cheia.